Każdy z nas, będąc mały szukał schronienia – przed światem, przed strachami, przede wszystkim jednak przed nudą. Budowaliśmy zamki z poduszek, bazy z krzeseł i rozciągniętych, wełnianych koców. Wszystko po to, by stworzyć własną, prawdziwie magiczną przestrzeń. Teraz z uśmiechem przyglądamy się, gdy tak bawią się nasze pociechy.

Szczęśliwe wspomnienia i bezkresna miłość – to sprawiło, że stworzyliśmy Babo, sklep pełen magii. W nim znajdziecie Państwo namiot tipi dla dziewczynki, dla chłopca, w obu przypadkach o niepowtarzalnej kolorystyce, z dekoracyjnymi girlandami lub poduszkami. Małe tipi produkujemy z trwałych, a jednocześnie delikatnych i przyjemnych w dotyku materiałów, które wybieramy z myślą o barwnych fantazjach Państwa dzieci.

Jako doświadczony producent namiotów tipi dla dzieci, oferujemy dla chłopców i dziewczynek niepowtarzalne kryjówki pod muślinową mgiełką, w których poczują się, jak w swojej własnej bajce. Każdy wyprodukowany przez nas namiot dla dzieci w doświadczalny sposób pobudza kreatywność, wyobraźnię i stanowi element niepowtarzalnych wspomnień zarówno chłopca, jak i dziewczynki, do których z chęcią będą wracać po latach.

Szukaj
PODUSZKI
LOGIN / REGISTER

Korzystając ze strony zgadzasz się z jej Polityką prywatności i Polityką Cookies. Dowiedz się więcej.