cropped-favicon.png

Płatności i wysyłka

FORMA PŁATNOŚCI ORAZ WYSYŁKA
  1. Formą zapłaty za zakupiony towar jest przelew na nasze konto bankowe, Przelewy24, lub pobranie. Wystąpienie niedopłaty spowoduje wstrzymanie wysyłki przedmiotów.
  2. W tytule przelewu koniecznie należy podać numer zamówienia.
  3. Koszty wysyłki zawierają podatek 23% VAT. W przypadku Poczty Polskiej kwota VAT jest dodawana do cen obowiązujących według cennika Poczty Polskiej. Wymaga tego polskie prawo.
  4. Realizacja wysyłek następuje od 1 do 4 dni od momentu odnotowania całkowitej wpłaty na naszym koncie bankowym.
  5. O terminie nadawania przesyłek decyduje kolejność wpłat na koncie. Wszyscy Kupujący są dla nas ważni, dlatego prosimy nie wymuszać na nas priorytetowego traktowania i natychmiastowej wysyłki zamówionych towarów. Nie wysyłamy paczek w soboty, niedziele i święta. Jeżeli należność wpłynie na konto w piątek, to przesyłka zostanie nadana w poniedziałek lub wtorek.
  6. W razie, gdy stan paczki kurierskiej przy odbiorze wzbudza Państwa wątpliwości prosimy nie wahać się i spisać protokół szkody w obecności kuriera – niezależnie która firma kurierska przewozi towar, zawsze zdarzają się problemy ze zniszczonym towarem.
  7. Czasy dostaw są czasami niezależnymi od Babo Tipi. Nie mamy wpływu na opóźnienia w doręczaniu przesyłek. Odpowiedzialność za terminowość przesyłek spoczywa na wybranej firmie dostarczającej przesyłkę.
  8. Nieodebranie przez Kupującego (adresata) przesyłki w terminie lub podanie nieprawidłowego (niepełnego) adresu dostawy łączy się ze zwrotem paczki do nadawcy. Koszty zwrotu i ewentualnej ponownej przesyłki pokrywa Kupujący.