Zabawa to najzdrowsza i najprzyjemniejsza forma rozwoju naszych pociech. Oddając się drobnym przyjemnościom, kreatywnym zajęciom i pierwszym, nienazwanym jeszcze pasjom, maluchy najwięcej czasu spędzają na podłodze. By umilić im ten czas i zagwarantować wygodę, ciepło i miękkość, stworzyliśmy dostępne w sklepie online Babo niepowtarzalne poduszki dekoracyjne dla dzieci.

Przytulanki uszyte z bawełny muślinowej mają niezwykłą fakturę i efektowne, choć stonowane odcienie. Nawiązują do kolorów ziemi, będąc uspokajającym dodatkiem do barwnej, kontrastowej przestrzeni. Wyjątkowe wzornictwo, jakie przedstawia każda nasza poduszka przytulanka dostępna w sklepie online to efekt pracy ludzkich rąk, w oparciu o dziecięce upodobania i wyobrażenia. Każdego dnia szyjemy niepowtarzalne dodatki, takie jak baldachimy, girlandy czy wielokształtne, baśniowe poduszki dekoracyjne.

Sklep internetowy Babo to przestrzeń, w której magia nie ma końca, a urocze dodatki, między innymi muślinowe przytulanki, stanowią jej nieodłączny element. Wspólnie zaczarujmy codzienność naszych dzieci!

Szukaj
PODUSZKI
LOGIN / REGISTER

Korzystając ze strony zgadzasz się z jej Polityką prywatności i Polityką Cookies. Dowiedz się więcej.