Dzień dobry!

Nasza cudowna historia zaczęła się w dniu narodzin naszego synka. ❤️

Cześć, jestem Karolina i pochodzę z małego miasteczka w Polsce. Z wykształcenia jestem prawnikiem, z zamiłowania aranżuje pokoje dziecięce. Pomysł naszej firmy zrodził się w dniu narodziny naszego synka Abla. Od kilku lat produkujemy wyjątkowe akcesoria do pokojów dziecięcych. Tworzymy akcesoria takie jakie sami byśmy mieć w pokoju synka.

Spraw cudowny prezent dla swojego dziecka – niech dzieje się magia. 💕

Kilka słów o tym, jak wszystko się zaczęło…

Nasza niesamowita historia zaczęła się w momencie narodzin naszego syna. ❤️
Cofnijmy się do czasu kiedy byliśmy dziećmi… czy pamiętasz wszystkie prześcieradła i koce rzucone na stoły i krzesła? Nasze wyimaginowane namioty, w których graliśmy godzinami, czytaliśmy nasze ulubione książki lub po prostu odpoczywaliśmy i się ukrywaliśmy … całą zabawę, jaką mieliśmy w nich i wszystkie przygody. Wiemy, jak ważne jest, aby nasze dzieci były pełne miłości i śmiechu, ponieważ szczęśliwe dzieciństwo jest wspaniałym fundamentem ich dorosłego życia. Babo stara się to osiągnąć, tworząc tipi i baldachimy – małą oazę dla najmłodszych, miejsce do zabawy, odkrywania i uczenia się.

Nasze produkty wykonane są w 100% z bawełny, która jest bezpieczna dla dzieci. Wszystkie produkty powstają w Polsce.
Każda z nich składa się z wygodnej maty podłogowej, okna i kieszeni… na wszystkie małe skarby. Nasze tipi wykonane jest z dbałością o szczegóły. Każdy egzemplarz jest unikalny i wykonany ręcznie.

Śledź nas na Instagramie i Facebooku